İnstagram Hack

İnstagram Hack Arşivi

Instagram Nedir, Ne İşe Yarar?Instagram’da popüler olmak zannettiğiniz kadar zor değil! Nasıl mı?
Instagram Nedir?

Instagram, 2010 senesinin ekim ayında yalnızca IOS işlemcili cihazlar için bedava dağıttığı kullanıma sunulmakta olan daha sonra 2012 senesinde Android cihazlar için de kullanımasunulmakta olan, fotoğraf ve video paylaşımına yarayan bir uygulamadır. 2010 senesinde piyasaya sürülmesiyle kullanıcılar arasında popülerlik kazanarak sıkça kullanılmaya başlandı. Bir senede kullananların sayısı 10 milyonu buldu. 2017 senesinde yapılan araştırmalarda 700 milyona yakın kullanıcı Instagram kullanmaya başlamıştır.
Instagram Ne İşe Yarar?

İnstagram Hack Arşivi
Instagram kullanıcılarına çeşitli efektler ile fotoğraf ve bir dakikalık video yükleme olanağı tanır. Paylaşılan görsele ya da videoya isteğe bağlı konum paylaşabilirler.Paylaşımlarına eklediği hashtag (etiket) ile aynı etiket altında birleşen pek çok gönderiye kendi gönderisini dahil edebilir, bu şekilde hesabını pek çok kişiye tanıtabilir.Keşfet sekmesinde pek çok farklı kullancınınprofillerini görebilir, takip edilen konuları keşfet sayfasında sık sık rastlayabilirsiniz. Direct (DM) sayesinde kullanıcılarla iletişim kurabilirsiniz.Hikaye/Story kısmından 24 saat boyunca gözükecek fotoğraf ya da video paylaşabilirsiniz.Instagram daha önce yalnızca Türkiye dışındaki hesaplara izin vermiş olduğu, daha sonra tüm kullanıcılarına sunmuş olduğu canlı yayın yapma olanağı da tanımaktadır. Canlı yayın yaparken dahil etmek arzu ettiğiniz arkadaşınızı da dahil ederek yayın yapabilmek mümkün.

İnstagram Hack Arşivi

Instagram da Nasıl Takipçi Arttırılır?

İnstagram Hack Arşivi
• HashtagKullanımı: Instagram da takipçi arttırmanın en kolay yolu kuşkusuz ki hashtag kullanımıdır. Instagram gönderi başına en fazla 30 hashtag kullanma hakkı tanıyor. Hashtagleri doğru kullanmış olduğunuz sürece kalıcı takipçi kazanmak mümkündür. Örneğin doğa ile paylaşım yaptığınızda popüler doğa ile alakalı hashtagleri araştırarak kullanmış olduğunuzda kullanıcıların dikkatini çekecek ve kalıcı takipçilere sahip olacaksınız. • Düzenli Paylaşım Yapmak: Takipçi sayınızda artış yapmaya giden yol düzenli paylaşım yapmaktan geçer. Hiçbir kullanıcı paylaşım yapmayan bir kullanıcıyı takip etmez. Düzenli paylaşımlar yaparak instagram hesabınızı güncel tutmalısınız. • Dikkat Çekici Paylaşımlar: Instagram paylaşımlarınızda ne kadar çok dikkat çekici gönderi paylaşırsanız sizlere o kadar çok takipçi kazandırır. Gönderi paylaşırken pek çok programdan faydalanarak çeşitli efektler yaparak görsellerinizin dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Unutmayın, ne kadar çok güzel paylaşımlar o kadar çok takipçi demektir.
Instagram İşletme Hesabı Nedir?
Instagram da yalnızca kişisel hesaplar bulunmamaktadır. Butik sayfalarında olan yoğun ilgi ile Instagram yeni bir güncelleme yaparak işletme hesabı özelliğini duyurdu. İşletmelerin Instagram üzerinden işletme hesabı kullanarak hedef kitlelerine güven vermektedir. Tek tıkla hızlı iletişime geçme veya istatistikleri görebilme, reklam tanıtım verebilme özelliği vardır.
İşletme Hesabına Nasıl Geçilir?
• Seçenekler’e girin.• İşletme Profiline Geç’e tıklayın.• Facebook ile bağlanmanız gerekecek. Bağlanması için izin verin.• Ardından bilgilerinizi girin ve işlemi bitirin.
İdeal Saatler Nelerdir?
Instagram’da beğeni ve yorum toplamak ya da takipçi arttırmak istiyorsanız paylaşımları en uygun saatlerde yani herkezin o saatler içerisinde instagram’da aktif olduğu vakitleri seçebilirsiniz.

İnstagram Hack Arşivi

Peki bu ideal saatler nelerdir?
• Pazartesi – 19:00 ve 22:00 • Salı – 03:00 ve 22:00 • Çarşamba – 17:00• Perşembe – 07:00 ve 23:00 • Cuma – 01:00 ve 20:00 • Cumartesi – 00:00 ve 02:00 • Pazar – 17:00
Ayrıca işletme hesabına geçtiğiniz takdirde istatiklerinizden haftalık olarak aktif olduğunuz saatleri görebilir paylaşımlarınız o zaman aralıkları içerisinde planlayabilirsiniz.

İnstagram Hack Arşivi

İNDİRME LİNKİ : https://hack4zzers.com/short/LkQV

Yasaklı İçeriklerin Paylaşıldığı Telegram Grubumuza Katılmak İçin : t.me/hack4zzers