Azar Taş Hileli APK

Azar Taş Hileli APK

Azar uygulaması mobil cihazlarda kullanılan görüntülü sohbet uygulamasıdır. Ücretsiz bir biçimde indirerek kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde ister bulunduğunuz yere yakın kimseler ile arkadaşlık kurabilecek sohbetler edebileceksiniz dilerseniz de dünyanın bir diğer ucundaki insanlarla da konuşabileceksiniz.

Üstelik yabancılarla konuşurken yabancı dil bilmenize de gerek bulunmamaktadır. Zira uygulama sizlere anlık olarak çeviri olanağı da sunmaktadır. Dolayısıyla dil bilmeseniz dahi yabancılarla da anlaşabilirsiniz.

Azar Görüntülü Sohbet
Bu uygulama pek çok gelişmiş özelliği sizlere sunmaktadır. Azar uygulaması fonksiyonlarınin arasında ön plana çıkan en önemlilerinden birisi bölge ayarlayabilmektir.

Azar Taş Hileli APK

Azar sohbet programı sayesinde arzu ettiğiniz bölgeyi seçebilir ve burdaki kişilerle görüntülü konuşabilirsiniz.

Örnek olarak verecek olursak İstanbul’da oturuyorsanız bölgeyi İstanbul seçerek gerçekte de görüşebileceğiniz bir arkadaş bulabilirsiniz. Bunun beraberinde Japonya’dan birisi ile konuşmak istiyorsanız bu durumda da bölgeyi seçerek size uygun bireyleri görüntüleyebilirsiniz.

Azar Taş Hileli APK

Bir diğer önemli özellik ise cinsiyet seçebilmektir. Azar video chat uygulamasıyla beraber sizler de konuşmak arzu ettiğiniz kişinin cinsiyetini seçebilirsiniz. Böylelikle isteğinize uygun olmayan tercihler ile karşı karşıya kalmanız söz konusu olmayacaktır.

Azar canlı sohbet uygulamasıyla yapabileceğiniz bir diğer önemli işlem de arkadaş listesi oluşturabilmektir. Bu sayede uygulamaya her girdiğinizde o bireyleri yeniden aramak mecburiyetinde kalmayacak ve kısa süre içerisinde arkadaşlarınızı bulabileceksiniz. Eğer bu kişiler online iseler bu durumda direk şekilde görüşme gerçekleştirmeniz de mümkün olacaktır.

Azar Taş Hileli APK

Ayrıca yalnızca konuşma değil hemde mesajlaşma olanağının da bulunması oldukça önemlidir. Dolayısıyla anlaşamadığınız bazı durumlar için mesaj gönderebilirsiniz veya ezberlemeniz gerekli olan birtakım adres veya numaraları da bu sayede kayıt altına almış olursunuz.

Azar programı fonksiyonları saymakla bitmemektedir. Ancak bunlar arasında eğlenceli kamera efektlerini de eklemesek olmaz. Bu kapsamda konuşurken karşınızdakini güldürmek için çeşitli maskeler kullanabilir ve bu sayede eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Azar Taş Hileli APK

100 Milyon Kullanıcı

Bu uygulamayı dünya çapında 100 milyondan fazla kişinin kullandığını ifade etmek gerekir. Dolayısıyla aradığınız kriterlere sahip birisini bulmanız işten bile olmayacaktır. Azar görüntülü sohbet bu sayede gerek yurt içerisinde gerekse de yurtdışındaki pek çok kullanıcı ile iletişim kurmanızı sağlayacaktır.

Yüksek Görüntü Kalitesi

Eğer cihazınız ve internet bağlantınız ile alakalı herhangi bir sıkıntınız yoksa bu durumda oldukça nitelikli bir biçimde görüşme gerçekleştirebileceğinizi ifade etmek gerekir. Öyle ki herhangi bir donma veya takılma ile karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır. Bunun beraberinde görüntü oldukça net ve akışkan olacaktır. Ayrıca ifade etmek gerekir ki ses ile görüntü arasında kayma da yaşanmayacak her ikisi de aynı anda gelecektir.

Bu uygulamada sizleri bekleyen birtakım sürprizler de bulunduğunu ifade etmek isteriz. Öyle ki sohbet ettiğiniz arkadaşlarınıza vereceğiniz beğeniler ile sizler de kıymetli taş toplayacaksınız. Bu kıymetli taşlar sohbetlerinizde çeşitli filtreleri kullanabilmenize yarayacaktır. Bu sayede de ciddi bir biçimde eğlenecek ve çok güzel zamanlar geçirebileceksiniz.

Azar İndir
Uygulama hakkında yeterince bilgi verdikten sonra şimdi de Azar sohbet indir hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Bu uygulama hem Android hem de İOS platformlarında kullanılabilmektedir. Dolayısıyla bu işletim sistemlerine sahip bir telefonunuz varsa sizler de direk şekilde uygulama mağazasına girerek indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Azar İOS İndir
İlk olarak İOS telefonlar için bahsedecek olursak Apple Store’a girmeniz gerekiyor. Ardından da uygulamanın adını yazarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Azar Video Chat biçiminde bir arama gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan uygulamayı indirerek telefonunuza yükleyebilirsiniz. Uygulamanın boyutunun yaklaşık olarak 150 mb olduğunu da ifade edelim.

Azar Taş Hileli APK

Azar Android İndir
Android işletim sistemine sahip cihazlar için Azar indir seçeneğini kullanmak için Google Play Store uygulamasına girmek gerekiyor. Google Play’e girdikten sonra ise Azar Görüntülü sohbet biçiminde bir arama yaparak uygulamayı bulabilirsiniz. Ardından da indir seçeneğine tıklayarak telefonunuza kurabilirsiniz. Uygulamanın telefonunuzda ne kadar yer kaplayacağı ise cihazınıza göre değişiklik arz edecektir.

Tüm bunların beraberinde bu uygulamayı kullanmak için internete ihtiyacınız olduğunu da unutmayınız. Zira görüntülü bir biçimde görüşme yapacağınız için internetinizin bol ve hızlı olması oldukça önemlidir. Aksi takdirde yarı yolda kalmanız söz konusu olacaktır ki bu hiç ama hiç istenen bir durum değildir.

Sizlere bu makalemizde Azar görüntülü sohbet nedir ve nasıl kullanılır sorularına cevap verdik. Böylelikle artık uygulamayı tek başınıza indirebilecek ve kullanabileceksiniz. Bu sayede de tüm dünya çapından arkadaşlara sahip olabileceksiniz. Üstelik bunun için yabancı dile de ihtiyacınız bulunmamaktadır. O halde kolay bir biçimde bu uygulamayı indirerek derhal sohbetlere başlayabilirsiniz. Eğlenceli zamanlarin sizleri beklediğinden emin olabilirsiniz. Yazılarımızı takipte kalarak daha da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Azar görüntülü sohbet uygulamasını hemen indirmek için Google Play ve App Store mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Azar Taş Hileli APK

İNDİRME LİNKİ : https://hack4zzers.com/short/gm3Bvh

Yasaklı İçeriklerin Paylaşıldığı Telegram Grubumuza Katılmak İçin : t.me/hack4zzers